Nebraska

View listings

Realigro.lv ir pirmais pasaulē nekustamo īpašumu meklēšanas dzinējs, kur Jūs varat izskatīt īpašumu sludinājumus, kas ir īrēšanai Nebraska

Īpašums pārdošanā Nebraska

Tā robežojas ar ziemeļiem ar Dienvidu Dakotu; uz austrumiem ar Aiovu un Misūri; uz dienvidiem ar Kanzasu; uz dienvidrietumiem ar Colorado; rietumos ar Vaiomingu. Missouri River iezīmē visu austrumu robežu.

Nebraska ir federēta ASV valsts, kas ir gan lielie līdzenumi, gan vidus rietumu valstis. Galvaspilsēta ir Lincoln, un galvenā pilsēta ir Omaha, kas atrodas Misūri upē.

Nebraskas nekustamo īpašumu tirgus turpināja iegūt enerģiju 2018. gadā. Pagājušajā gadā nekustamais īpašums pārdošanas cenām Nebraskas reģionā ir pieaudzis visstraujāk kopš 1994. gada, kad valsts ekonomika sāka stiprināties.

Nebraskas pārdošanas cenu īpatsvars pēdējos divos gados ir pieaudzis un 2. ceturksnī turpināja pieaugt. 2018. gada 1. ceturksnī Nebraskas cenas bija par 26% augstākas nekā recesijas sākumā.

Negraskas nekustamā īpašuma tirgus stabilitāte lejupslīdes laikā ir daļēji veicinājusi šo spēku.

Turklāt māju cenas visā valstī ir palielinājušās. Pēdējos gados cenas ir lielas, taču Omaha un Lincolna pieaugums ir bijis arī ievērojams. Lincoln māju cenas pēdējo četru ceturkšņu laikā ir pieaugušas vidēji par 8,4%, pat pārsniedzot 90. gadu pieauguma tempus.

Pēdējos piecos gados vidējās māju cenas Nebraska pilsētā ir pieaugušas par vairāk nekā 30% lielām, vidējām un zemām mājām.

Ļoti ierobežots piedāvājums ar plašu un nemainīgu cenu.

Būvniecības izmaksu pieaugums arī veicināja pārdošanas Nebraskas īpašumu cenu pieaugumu.

Ņemot vērā investīciju ierobežojumus Nebraska pilsētā, un cenas pieaug ātrāk nekā īres maksa, mājokļu īpašnieku skaits ir samazinājies. 2018. gada pirmajā ceturksnī Nebraskas īpašumtiesību līmenis bija par 5 procentu punktiem mazāks nekā 2009. gadā.

Lincoln nekustamo īpašumu tirgus Nebraskā ir spilgts piemērs lēnas izaugsmes priekšrocībām. Lincoln nekustamo īpašumu tirgus var būt paraugs, lai sekotu citām ASV pilsētām.

Pašreizējā vidējā Lincoln mājas cena ir mazāka nekā valsts vidējais. Lai gan Lincolna nekustamā īpašuma tirgus ir zemāks nekā vidējais rādītājs valstī, tas gada laikā pieauga par 11,4%, salīdzinot ar valsts vidējo rādītāju 6,7%.

Fakts, ka Lincoln nekustamā īpašuma tirgus bija par vai dažos gadījumos pārsniedza valsts vidējo, liecina par tirgus izturību.

Ir daudz iemeslu, kāpēc Lincoln nekustamais īpašums ir tik pievilcīgs, lai nopirktu vai ieguldītu īpašumā pārdošanai Nebraska. Tirgus pieprasījuma pieaugums var būt vispievilcīgākais Lincoln nekustamo īpašumu investīciju aspekts. Tas sākas ar tās teritorijas pievilcību, kurā strādāt. Maz pilsētas var lepoties ar labāku skaitu. Tā rezultātā būtu jāgūst labums Lincoln nekustamo īpašumu investīcijām pārdošanai Nebraskā.

Vēl viena pozitīva zīme attiecas uz jaunu būvniecības krājumu daudzumu tirgū. Pēdējo divpadsmit mēnešu laikā tirgū ir 902 jaunas būvatļaujas. Pēdējo trīs gadu laikā Lincoln ievērojami pārsniedz jauno mājokļu atļauju valsts vidējo rādītāju.

Lincoln turpina būt nekustamā īpašuma tirgus veicinātājs. Visi tirgi iet cauri maziem korekcijas periodiem. Labākie tirgi to izmanto kā pastāvīgas izaugsmes katalizatoru. Lincoln nekustamo īpašumu tirgus, kam ir stabils pamats un ilgstošas ​​izaugsmes periods, šķiet, ir pareizajā virzienā.

Omahas nekustamā īpašuma tirgus ir ļoti atšķirīgs 2018. gadā, salīdzinot ar dažiem gadiem. Mājokļa vērtība Omahā pagājušajā gadā ir palielinājusies par 8.0% un paredzams, ka tā nākamajā gadā samazināsies par -0.7%.

  •  
    Pārcelšanās uz Nebrasku. Expatriate un dzīvo Nebraskā.

        Ar 93 apgabaliem tauta, par kuru mēs šodien nolēmām pievērst uzmanību, ir ... Nebraska! Jā, mēs joprojām esam Amerikā, tieši valsts centrālajā daļā. Nav pārsteidzoši, ka slavenais sauklis “Nebraska: kur Rietumi sākas” tika radīts tieši saistībā ar tās ģeogrāfisko atrašanās vietu. Tātad, ...

Karte, cenu dinamika un statistika

Saistītie nekustamo īpašumu

Cod. 15443

PARDOŠANA Lauksaimniecības zemes gabals, Nebraska, Sioux County, Sioux County, Sioux County

714,285.71EUR
PARDOŠANA
Lauksaimniecības zemes gabals

6150120 m²
SPRING CREEK RANCH - Sioux County, Nebraska: Spring Creek Grass Ranch ir blakusesoši 1520 ± deeded sēta sastāv no stipri-sodded ganībās, plakanas pļav...
Cod. 3592

PARDOŠANA Privātmāja, Nebraska, Lincoln, Lincoln, Lincoln

163,865.55EUR
PARDOŠANA
Privātmāja

1200 m²
2 BR, 1-1/2 BA tīru mājās lielā apkārtnē
Cod. 3591

PARDOŠANA Privātmāja, Nebraska, Omaha, Omaha, Omaha

4,873,949.58EUR
PARDOŠANA
Privātmāja

450 m²
Custom Designed Home,
Karte, cenu dinamika un statistika
2005-2020 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB